Przedstawiamy trasę przyszłorocznej XIII Edycji Otwartych Regat Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim

Jak już wiecie, imprezę rozpoczynamy 29 sierpnia 2020 w Marinie Pirovac. W tym dniu oficjalnie startujemy organizacyjnie przekazując Wam wszystkie niezbędne materiały regatowe w tym elementy marketingowe. Jachty mają być przygotowane na godzinę 14.00 – więc wszystko powinno się odbyć sprawnie i bez opóźnień. Oficjalne przywitanie i kolacja inaugurująca XIII Regaty Branży Budowlanej odbędzie się również w sobotę w malowniczym i klimatycznym miejscu, pozwalającym już pierwszego dnia wczuć się w atmosferę naszej chorwackiej przygody pod żaglami.

Popołudniem cumujemy w Marinie ACI na wyspie Żut. To właśnie stąd będziemy wypływać na I i II Etap regatowych zmagań. III etap regat będzie organizowany w okolicach gościnnej Mariny miasteczka Sali, którą już znacie z zeszłorocznej edycji. IV ostatni etap będzie prowadził w kierunku Zadaru. W czwartkowy wieczór spotkamy się w zadarskim Arsenale, w którym zaprosimy Was na uroczystą kolację, po której nastąpi ogłoszenie wyników i uhonorowanie zwycięzców.

Piątek tradycyjnie jest dniem dla załóg. Pływacie gdzie chcecie i jak chcecie – byle bezpiecznie 🙂 Zdanie jachtów planowane jest na sobotę, która będzie naszym ostatnim wspólnym dniem w Marinie Pirovac. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją trasy XIII RBB.

 

XIII Otwarte Regaty Branży Budowlanej
Harmonogram

29.08.2020 (sobota)

Przyjazd do Mariny Pirovac, przejecie jachtów, 20.00 - otwarcie regat.

30.08.2020 (niedziela)

Pirovac – Zut
dzień treningowy

I Etap(Pn 31.08)

Zut - Zut

II Etap(Wt. 01.09)

Zut - Sali

III Etap(Śr. 02.29)

Sali - Sali

IV Etap(Czw. 03.29)

Sali - Zadar

03.09 (czwartek)

20.00 Zakończenie regat (Arsenal)

04.09 (piątek)

Zadar – Pirovac. Powrót do bazy.

05.09 (sobota)

Zdanie jachtów i powrót do Polski.