O nas

Organizacja regat morskich zeesailing.pl

Organizacja Regat.Od tego wszystko się zaczęło.

Każdy pomysł, każda idea ma swój początek. Przypadek zdecydował o tym, że mogę z satysfakcją powiedzieć „kiedy kochasz to co robisz, nigdy nie jesteś w pracy”. Wszystkie wielkie wydarzenia tworzą ludzie. Miałem szczęście, że przez lata mojej zawodowej drogi, trafiałem na wyjątkowe osoby, których zaangażowanie, pasja i zapał, pozwoliły wspólnie tworzyć dwanaście edycji regatowych wydarzeń pod różnymi brandami..

Za moment historyczny uznaję rok 2007, kiedy wspólnie z Andrzejem Brońką (późniejszym wieloletnim Komandorem) uczestniczyliśmy w chorwackim męskim rejsie. Podczas wieczornych rozmów, Andrzej zapytał czy pomogę zorganizować regaty, tak po prostu, pytanie przy piwie. Już wtedy byłem pasjonatem żeglarstwa i kochałem wszystko się z tym wiąże. Zgodziłem się natychmiast.

2008-2012

Moja przygoda z Regatami

Wszystko działo się szybko. Pytanie Andrzeja, wielki entuzjazm i Regaty Stermaster - pierwsza impreza, pierwszy sukces. Bliska mojemu sercu, zawsze była branża budowlana, więc fali wznoszącej, zrzeszony w Polskich Składach Budowlanych, zaproponowałem Bożenie Sąsiadek współpracę. Udało nam się zebrać 24 załogi, PSB objęło patronat nad imprezą i w 2008 roku wspólnie z Andrzejem zorganizowaliśmy pierwsze regaty Branży Budowlanej.

20012-2019

Fakro nowy Patron

W 2012 patronat nad imprezą objęła firma Fakro. Lider okien dachowych, którego przesłanie "sport, pasja i emocje" idealnie wpasowywało się klimat i założenia tego wielkiego przedsięwzięcia. Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim funkcjonowały pod szyldem "Regatta Build Cup".